Three_Fingers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Three_Fingers

Forum CS klana
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Krecemo

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Bakaja
Counter-Strike
Counter-Strike
Bakaja


Broj poruka : 112
Godina : 35
Lokacija : Srbija, Beograd, Zemun
Datum upisa : 03.09.2007

Krecemo Empty
PočaljiNaslov: Krecemo   Krecemo Icon_minitimePon Okt 15 2007, 14:02

Ekipa broji 8 igraca, neki su vec kvalite odavno potvrdili, drugi dizu nivo igre iz dana u dan...

Da bi napokon dosli tamo gde nam pripada mesto (a to je naravno u vrhu), krecemo dosta ozbiljnije...

Prva stvar je da od srede 17. 10. 2007. cu se truditi da svaki drugi dan (ako i ne svaki dan) imamo cw-ove...

Druga stvar zakup servera (ovo ce malo da potraje dok ne nadjem gde ima dobar server, cena, kao i klan koji bi se udruzio sa nama pri kupovini)...

Treca stvar najvaznija, molim sve clanove Three_Fingers-a takodje da se malo raspitaju u vezi servera, da nadju neke klanove i zakazu meceve, ili da skratim pricu, da pocnemo svi da se angazujemo oko klana, i da pocnemo da sazrevamo kao ekipa...

Da se ime Three_Fingers izgovara sa strahopostovanjem...

KRECEMO...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.threefingers.dzaba.com/
NukeR
Counter-Strike
Counter-Strike
NukeR


Broj poruka : 162
Godina : 31
Lokacija : Ivanjica
Datum upisa : 03.09.2007

Krecemo Empty
PočaljiNaslov: Re: Krecemo   Krecemo Icon_minitimePon Okt 15 2007, 14:16

Lepo si ovo rekao, mogli bi svi da se potrudimo, kol'ko tol'ko oko klana, i da budemo bre najjaci:)


FINGERS WORLD No.1
Nazad na vrh Ići dole
https://threefingers.serbianforum.info
intruder
Counter-Strike
Counter-Strike



Broj poruka : 33
Datum upisa : 13.09.2007

Krecemo Empty
PočaljiNaslov: Re: Krecemo   Krecemo Icon_minitimePon Okt 15 2007, 15:36

Yo !!!

Uh moram se skoncetrisati jer sam mnogo mnogo mnogo ali bas mnogo nervozan , pa da ne izostavim nesto....

Ovako , kao prvo trazim od fingersa da me podrze u tome da raskrstimo sa klanom zavekvekova jer kao prvo kad se otkazao mec sa njima prije par dana nazvani smo svi pickama i receno nam je da popushimo kurac svi do jednog , kao drugo trazim vashu podrsku jer pojedini njihovi clanovi mene vrijedjaju i prozivaju me iz cista mira , cak se i potpisuju na server slepac-intruder...Moje je razmisljanje da smo mi u klanu kao 1 i kad se jedan dira,diraju se svi...Da bilo ko dira nukera bakaju skara playa ili bilo koga nadam se da bi svi skocili i reagovali kao ja,mozda kod vas nije tako ali ja mislim da bi trebalo...Nije u pitanju sto sam ja,u pitanju je ime fingersa...

Kao drugo , Bakaja mislim da nije uredu da igras za njih i da im ti budes neka vrsta lidera , ti im sastavljas taktike i ugovaras meceve u zadnjih 10 dana , a i postao si totalno ne aktivan kod nas , ako oces kod njih i ako ti je bolje tamo mislim da je posteno da nam odma kazes da na vrijeme trazimo zamjenu , a ne da nas zavlacis...U medjuvremenu sam saznao da si diskretno httjeo da razbijes Fingerse izbacivanjem nukera iz klana jer si mislio da cemo svi izaci ako njega nema , ne znam je li istina i nadam se da nije , tj. vjerujem josh uvijek da nije , jer si ti ipak odje najveci Fingers i uvijek ces biti...

kao trece , Bakaja nije nista licno majke mi , i pricao bi isto da je i playboy upitanju jer ja smatram da smo svi JEDNO , nema razlika...Doticni Vukelja nas je zamolio da odigra za nas 1 cw samo da odigra ne da bude u klanu, ja i nuker smo se slozili i rekli da cemo izglasat sa ostalim je li to ok ili ne , tvoj odgovor je na to bio da ces izaci iz klana ako on odigra sa nama 1 mec...E ovako , fingerse treba da gledamo kao instituciju , i svako ima pravo da stavi nesto na glasanje , a na nama je da odlucimo je li to ok ili ne , i mislim da ako se nesto izglasa treba da se prihvati od svakoga jednako nebitno je li mu to odgovara ili ne , znaci glupo je da ti davas ultimatum da izlazis iz klana ako neko odigra jedan mec , za koga se vecina slozila da moze , znaci manjina u tom trenutku treba da postuje vecinu pa radilo se to o bilo cemu...Niko nije iznad nikoga i niciji glas nema vece znacenje...

U medjuvremenu se isti taj Vukelja vratio u klan zavekvekova [zaboravio sam da napomenenm da je vukelja bio izbacen iz vekova] i ja ne vidim da si ti izasao iz tog klana , prije pola sata sam te pitao na msn jesi li zvanicno u vekovima i ti si odgovorio potvrdno...Ne zelim da razmisljam zasto nisi izasao iz vekova kad se ovaj vratio , a zasto bi izasao iz fingersa kad bi ovaj odigrao 1 pisljivi mec za koji nas je lijepo zamolio...

Spomenuo sam u textu da si takticar i jedan od lidera vekova...Na msn nam je rekao robinho [ meni i nukeru ] da si dobra takticar i da imas sjajne taktike , sto me baca u razmisljanje , jer koliko se sjecam ti nisi bio bas u dobre sa taktikama kad sam ja usao u klan , ne kazem da nisi nista znao ali kazem da si dosta naucio od mene , i sumnjam da dio toga prenosis na vekove...Ja se ne bojim njih , oni su klinci i nije me frka nego je pitanje lojalnosti..Mislim da nije uredu...

Ja se iskreno nadam da sam u svemu pogrijesio i da ces me demantovat u svemu i ja cu ti se izvinuti i pokajajt cu se, ali mislim da ne grijesim ;(

Opet kazem nista nije licno , i uopste nije bitno je li to bakaja nuker playboy skar kadilak godfather ili intruder , bitno je da treba biti odan fingersima , ko to ne moze jbga ..........

Ja nisam nikakav vodja niti sam ikakav znacajan kurac odje , ja sam samo fingers koji je iznio svoje misljenje , a ostali clanovi ce prokomentarisat...

E brate i forum je vekovima isti kao nama,sve je isto.....

P.S. Zelim da nisam upravu i da mi se svi ispishate u oko , ali ako jesam niposto ne bih zelio da zahladi moj odnos sa bakajom , bakaja izvini ali ja nisam mogao vishe ovo drzat u sebi...cs je jedno , real life je drugo...nadam se da shvatas...mi delije moramo da se drzimo zajedno zbog ovakvih debila kao sto su playboy i nuker {glupe grobarcine }
Nazad na vrh Ići dole
Godfather
Counter-Strike
Counter-Strike



Broj poruka : 18
Lokacija : Indjija
Datum upisa : 15.09.2007

Krecemo Empty
PočaljiNaslov: Godfather   Krecemo Icon_minitimePon Okt 15 2007, 21:07

ja bi umro dok bi ovo sve napiso Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Oxyuranus microlepidotus
Counter-Strike
Counter-Strike
Oxyuranus microlepidotus


Broj poruka : 11
Datum upisa : 26.09.2007

Krecemo Empty
PočaljiNaslov: Re: Krecemo   Krecemo Icon_minitimePon Okt 15 2007, 23:00

bakaja ako hoces server onda sam nesto za 1 slot 1 evro preko cs srbiju
Nazad na vrh Ići dole
Bakaja
Counter-Strike
Counter-Strike
Bakaja


Broj poruka : 112
Godina : 35
Lokacija : Srbija, Beograd, Zemun
Datum upisa : 03.09.2007

Krecemo Empty
PočaljiNaslov: Re: Krecemo   Krecemo Icon_minitimeUto Okt 16 2007, 15:34

intruder ::
Yo !!!

Yo!!!

Citat :
Uh moram se skoncetrisati jer sam mnogo mnogo mnogo ali bas mnogo nervozan , pa da ne izostavim nesto....

Ovako , kao prvo trazim od fingersa da me podrze u tome da raskrstimo sa klanom zavekvekova jer kao prvo kad se otkazao mec sa njima prije par dana nazvani smo svi pickama i receno nam je da popushimo kurac svi do jednog , kao drugo trazim vashu podrsku jer pojedini njihovi clanovi mene vrijedjaju i prozivaju me iz cista mira , cak se i potpisuju na server slepac-intruder...Moje je razmisljanje da smo mi u klanu kao 1 i kad se jedan dira,diraju se svi...Da bilo ko dira nukera bakaju skara playa ili bilo koga nadam se da bi svi skocili i reagovali kao ja,mozda kod vas nije tako ali ja mislim da bi trebalo...Nije u pitanju sto sam ja,u pitanju je ime fingersa...

Ne mogu da raskrstim sa klanom zbog par pojedinaca. Ivan (zabijacka), Madrid, Taza i Daredevil su samnom u veoma dobrim odnosima, a sto se tice Vukelje i Divine maximalno su bezobrazni i to znam, i onaj dan sam poceo razgovorom sa Divine-om zbog njegovog potpisa ti si rekao da ga pustim...

Citat :
Kao drugo , Bakaja mislim da nije uredu da igras za njih i da im ti budes neka vrsta lidera , ti im sastavljas taktike i ugovaras meceve u zadnjih 10 dana , a i postao si totalno ne aktivan kod nas , ako oces kod njih i ako ti je bolje tamo mislim da je posteno da nam odma kazes da na vrijeme trazimo zamjenu , a ne da nas zavlacis...U medjuvremenu sam saznao da si diskretno httjeo da razbijes Fingerse izbacivanjem nukera iz klana jer si mislio da cemo svi izaci ako njega nema , ne znam je li istina i nadam se da nije , tj. vjerujem josh uvijek da nije , jer si ti ipak odje najveci Fingers i uvijek ces biti...

Fingerse sam hteo da razbijem i to je tacno. Isao sam na to da izbacim Nukera posto je on vazna karika znao sam da cete popizdeti. Playboy me je smirio, izvinuo sam se Nukeru (njemu sam to i rekao tako da pretpostavljam da je on taj "diskretni" koji ti je javio) i sve se vratilo u normalu. Ovo je inace zbog onog meca kada niko nikog nije slusao, sto me je asociralo na one noob-erske klanove koje smo mi tukli, i zato sam hteo da srusim da ne bi zavrsili kao oni. Ali kazem Play me smirio i sve se vratilo u normalu.

Citat :
kao trece , Bakaja nije nista licno majke mi , i pricao bi isto da je i playboy upitanju jer ja smatram da smo svi JEDNO , nema razlika...Doticni Vukelja nas je zamolio da odigra za nas 1 cw samo da odigra ne da bude u klanu, ja i nuker smo se slozili i rekli da cemo izglasat sa ostalim je li to ok ili ne , tvoj odgovor je na to bio da ces izaci iz klana ako on odigra sa nama 1 mec...E ovako , fingerse treba da gledamo kao instituciju , i svako ima pravo da stavi nesto na glasanje , a na nama je da odlucimo je li to ok ili ne , i mislim da ako se nesto izglasa treba da se prihvati od svakoga jednako nebitno je li mu to odgovara ili ne , znaci glupo je da ti davas ultimatum da izlazis iz klana ako neko odigra jedan mec , za koga se vecina slozila da moze , znaci manjina u tom trenutku treba da postuje vecinu pa radilo se to o bilo cemu...Niko nije iznad nikoga i niciji glas nema vece znacenje...


U medjuvremenu se isti taj Vukelja vratio u klan zavekvekova [zaboravio sam da napomenenm da je vukelja bio izbacen iz vekova] i ja ne vidim da si ti izasao iz tog klana , prije pola sata sam te pitao na msn jesi li zvanicno u vekovima i ti si odgovorio potvrdno...Ne zelim da razmisljam zasto nisi izasao iz vekova kad se ovaj vratio , a zasto bi izasao iz fingersa kad bi ovaj odigrao 1 pisljivi mec za koji nas je lijepo zamolio...

Izbacio sam toliko igraca iz klana, i jedno 50 % barem je bolje od Vukelje i on ce da mi igra!!!???
Sto se tice glasanja, to sam ja uveo pri izbacivanju nekih igraca kao i dovodjenju, tako da se za taj deo apsolutno slazem, za sve treba da glasamo i da budemo jedan tim i vise od toga...

Citat :
Spomenuo sam u textu da si takticar i jedan od lidera vekova...Na msn nam je rekao robinho [ meni i nukeru ] da si dobra takticar i da imas sjajne taktike , sto me baca u razmisljanje , jer koliko se sjecam ti nisi bio bas u dobre sa taktikama kad sam ja usao u klan , ne kazem da nisi nista znao ali kazem da si dosta naucio od mene , i sumnjam da dio toga prenosis na vekove...Ja se ne bojim njih , oni su klinci i nije me frka nego je pitanje lojalnosti..Mislim da nije uredu...

Taktike imam ja odavno... Tu ulogu sam uvek imao, tek u Fingers-ima sam je izgubio, i to ne znam ni sam kako... Da li sam ja tebi dao da vodis ekipu ili sta se vec desilo zaboravio sam... Neke taktike su nam dosta slicne pa ti se mozda i cini...
U svakom slucaju igrao sam LAN CW-ove sa SNW-om, i odatle mi je vecina taktika (de_dust, de_inferno, de_train, de_aztec)...
Nisam imao za de_dust2 i de_nuke jer to nisam igrao na cw-ovima do Drazhinih_sinova, pa sam tu bio uveo neke nove (i nisi bas bile neke)...
E pa da raspravljao sam sa tobom taktike i tada sam ti prepustio zato sto si iskusniji. Sada sam se setio, raspravljali smo bili o de_dust2, zato sto moja taktika ima dva cuvara na B, a ti imas 1 i rekao si da su tu 2 igraca glupost...

Citat :
Ja se iskreno nadam da sam u svemu pogrijesio i da ces me demantovat u svemu i ja cu ti se izvinuti i pokajajt cu se, ali mislim da ne grijesim ;(

Opet kazem nista nije licno , i uopste nije bitno je li to bakaja nuker playboy skar kadilak godfather ili intruder , bitno je da treba biti odan fingersima , ko to ne moze jbga ..........

Ja nisam nikakav vodja niti sam ikakav znacajan kurac odje , ja sam samo fingers koji je iznio svoje misljenje , a ostali clanovi ce prokomentarisat...

E brate i forum je vekovima isti kao nama,sve je isto.....

P.S. Zelim da nisam upravu i da mi se svi ispishate u oko , ali ako jesam niposto ne bih zelio da zahladi moj odnos sa bakajom , bakaja izvini ali ja nisam mogao vishe ovo drzat u sebi...cs je jedno , real life je drugo...nadam se da shvatas...mi delije moramo da se drzimo zajedno zbog ovakvih debila kao sto su playboy i nuker {glupe grobarcine }

U svakom slucaju shvatio sam sta oces da kazes...

Idem na forum stk-a i 3aBekBekoBa i da izjavim da od danas clanovi Three_Fingers-a mogu da igraju samo za Three_Fingers i nikoga vise...

Samo takodje da javim da ce jedino biti trenutno oprosteno Godfather-u, zato sto je on odavno prijavljen za ligu kao igra klana 5br0...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.threefingers.dzaba.com/
intruder
Counter-Strike
Counter-Strike



Broj poruka : 33
Datum upisa : 13.09.2007

Krecemo Empty
PočaljiNaslov: Re: Krecemo   Krecemo Icon_minitimeUto Okt 16 2007, 16:24

E i mislio sam da ces korektno odgovoorit , vjerovao sam u tebe Wink
Hvala sto si imao razumijevanja za post i sto nisi shvatio licno...

sto se tice Godfathera slazem se naravno to smo se slozili na pocetku kad smo ga vracali...

Ja nemam nista protiv da ti igras za vekove i da im pomazes samo je glupo prema nama da budes zvanican clan i njih i nas...Sto se mene tice ti im reci da ostajes kod njih samo nidje da nije istaknuto tvoje ime kako si njihov , zbod nas...

Moramo biti ozbiljni...


Pisham ti u oko savrseni !!!
Nazad na vrh Ići dole
PLAYBoY
Gost




Krecemo Empty
PočaljiNaslov: Re: Krecemo   Krecemo Icon_minitimeSub Okt 20 2007, 02:15

De ste picke stigo Cola!!!!
hahahahahaha lol! lol! lol! lol!

Za fingerse mogu igrati samo igraci koji se posvete samo fingersima Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NukeR
Counter-Strike
Counter-Strike
NukeR


Broj poruka : 162
Godina : 31
Lokacija : Ivanjica
Datum upisa : 03.09.2007

Krecemo Empty
PočaljiNaslov: Re: Krecemo   Krecemo Icon_minitimeSub Okt 20 2007, 12:05

'De si Blondie lol! lol! lol!

GERMAN IS HERE ave xD
Nazad na vrh Ići dole
https://threefingers.serbianforum.info
intruder
Counter-Strike
Counter-Strike



Broj poruka : 33
Datum upisa : 13.09.2007

Krecemo Empty
PočaljiNaslov: Re: Krecemo   Krecemo Icon_minitimeSub Okt 20 2007, 15:41

HAHA neka si mu rekao MLATO

Bravo MLATO , bas si ga zeznuo MLATO , MLATA = Nuker

MLATO nemoj se nervirash , ja se samo salim MLATO , ti znas da ja tebe volim MLATO

Cao MLATO...
Nazad na vrh Ići dole
NukeR
Counter-Strike
Counter-Strike
NukeR


Broj poruka : 162
Godina : 31
Lokacija : Ivanjica
Datum upisa : 03.09.2007

Krecemo Empty
PočaljiNaslov: Re: Krecemo   Krecemo Icon_minitimeSub Okt 20 2007, 16:25

Ako ti sad mlata edituje post i napise nesto drugo videcemo lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://threefingers.serbianforum.info
Sponsored content





Krecemo Empty
PočaljiNaslov: Re: Krecemo   Krecemo Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Krecemo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Three_Fingers :: Three Fingers :: Istorija-
Skoči na: