Three_Fingers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Three_Fingers

Forum CS klana
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Alfa i Beta

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Bakaja
Counter-Strike
Counter-Strike
Bakaja


Broj poruka : 112
Godina : 35
Lokacija : Srbija, Beograd, Zemun
Datum upisa : 03.09.2007

Alfa i Beta Empty
PočaljiNaslov: Alfa i Beta   Alfa i Beta Icon_minitimeČet Okt 25 2007, 11:22

Alfa:

1.Intruder - vodja alfe
2.PLAYBoY - vodja alfe
3.Kadilak
4.Xeroj
5.Eltoto

Beta:

1.Bakaja - vodja bete
2.Hidden Nuker - vodja bete
3.Godfather
4.Nucl3ar
5.Skar_xtc
6.KnoT
7.Trapa

Sada ako alfi fali neki igrac na mecu, uzima jednog naseg ili dva koliko vec fali, a beta takodje isprobava nove igrace...


Poslednji put izmenio dana Čet Okt 25 2007, 18:57, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.threefingers.dzaba.com/
NukeR
Counter-Strike
Counter-Strike
NukeR


Broj poruka : 162
Godina : 31
Lokacija : Ivanjica
Datum upisa : 03.09.2007

Alfa i Beta Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfa i Beta   Alfa i Beta Icon_minitimeČet Okt 25 2007, 14:59

meni je glupo da pravimo dve ekipe, bolje da bude kao sto je do sad bilo, ove sto si nabrojao u alfi su prvih 5 a mi upadamo ako neko ne moze, a ne da igraju dve ekipe...
Nazad na vrh Ići dole
https://threefingers.serbianforum.info
Bakaja
Counter-Strike
Counter-Strike
Bakaja


Broj poruka : 112
Godina : 35
Lokacija : Srbija, Beograd, Zemun
Datum upisa : 03.09.2007

Alfa i Beta Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfa i Beta   Alfa i Beta Icon_minitimeČet Okt 25 2007, 16:00

hIdDeN_nUkEr ::
meni je glupo da pravimo dve ekipe, bolje da bude kao sto je do sad bilo, ove sto si nabrojao u alfi su prvih 5 a mi upadamo ako neko ne moze, a ne da igraju dve ekipe...

Ja nisam napravio klan da bi ja cekao da neko ispadne, pa da ja uletim sa klupe...

Da te obavestim da je jedno vreme ovaj klan brojao 15 igraca, i svih 15 su igrali...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.threefingers.dzaba.com/
NukeR
Counter-Strike
Counter-Strike
NukeR


Broj poruka : 162
Godina : 31
Lokacija : Ivanjica
Datum upisa : 03.09.2007

Alfa i Beta Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfa i Beta   Alfa i Beta Icon_minitimeČet Okt 25 2007, 16:19

bakaja ::
hIdDeN_nUkEr ::
meni je glupo da pravimo dve ekipe, bolje da bude kao sto je do sad bilo, ove sto si nabrojao u alfi su prvih 5 a mi upadamo ako neko ne moze, a ne da igraju dve ekipe...

Ja nisam napravio klan da bi ja cekao da neko ispadne, pa da ja uletim sa klupe...

Da te obavestim da je jedno vreme ovaj klan brojao 15 igraca, i svih 15 su igrali...
svaki put kad mozes da igras reci to intruderu ili playboyu i sigurno ces igrati, niko ne igra svaki cw, i od sad neka igra ko moze, i svi ce da budu zadovoljni
Nazad na vrh Ići dole
https://threefingers.serbianforum.info
intruder
Counter-Strike
Counter-Strike



Broj poruka : 33
Datum upisa : 13.09.2007

Alfa i Beta Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfa i Beta   Alfa i Beta Icon_minitimeČet Okt 25 2007, 17:20

Meni je svejedno , ali je mali nuker upravu , svaki cw ako mozes da igras igrat ces , i nema 1. i 2. postava , svi smo isti ... Ja bi najsretniji bio da ne moram da igram svaki cw , ali sam jedini ja uvijek 100 % spreman jer imam najmanje obaveza , a X puta sam igrao na silu jer nema ko...Bakaja ne bitno jesi ti u pitanju ili bilo ko drugi , kad god imate vremena za cw igrat cete...
A sto se tice alphe i bete meni je svejedno , kako god ocete , ja davam povjerenje svoga glasa Bakaji . . .

Ja sam za to da se igra sto vishe meceva , ne bitno ko ih igra i dobijamo li ili gubimo , bitno je da se igra i da se stice iskustvo...
I taman ako se napravi alpha i beta da imamo josh jednog takticara , da ne zavisite mnogo od mene....
Nazad na vrh Ići dole
PLAYBoY
Gost




Alfa i Beta Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfa i Beta   Alfa i Beta Icon_minitimeČet Okt 25 2007, 17:35

Cinjenica je da mi nemamo 10 igraca koji bi zadovoljili potrebe dva tima klana [Three_Fingers]...

Ja se slazem za alphu i betu ali ne bi se usudio da nekog stavim u prvu ili drugu postavu!

Nekad me bakaj odusevi,nekad me Godfather odusevi, Eltoto je konstantan,intru isto, ja sam sabe ponekad razocaram...

Toliko od mene, poz Fingersi.
Nazad na vrh Ići dole
Bakaja
Counter-Strike
Counter-Strike
Bakaja


Broj poruka : 112
Godina : 35
Lokacija : Srbija, Beograd, Zemun
Datum upisa : 03.09.2007

Alfa i Beta Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfa i Beta   Alfa i Beta Icon_minitimeČet Okt 25 2007, 18:25

Napravicu alfu i betu jer smatram da ce to poboljsati igru svih...

Ako ide uz qrac onda cu da ih raspustim i sve po starom...

Znaci videli ste postave, Bokily i Blondie vode alfu, organizuju itd.

Ja sa Mlatom vodim betu, ista prica...

Preporucujem da cim se beta stvori, tj. nadjem dva igraca, da odigramo medjusobno cw...

Ae srecno nam bilo sa ovim, pa koliko traje da traje...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.threefingers.dzaba.com/
intruder
Counter-Strike
Counter-Strike



Broj poruka : 33
Datum upisa : 13.09.2007

Alfa i Beta Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfa i Beta   Alfa i Beta Icon_minitimePet Okt 26 2007, 01:26

E bakaja sto se tice alphe i bete , nadam se da ce sve ici kako bog zapovijeda , aj da odrzimo to da valja , ne moze da nam skodi...
Nazad na vrh Ići dole
PLAYBoY
Gost




Alfa i Beta Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfa i Beta   Alfa i Beta Icon_minitimePet Okt 26 2007, 15:33

Kao vodja klana [Three_fingers] dajem sledece obavestenje, a od clanova ocekujem da ga se pridrzavaju:

Igracaci klana [Three_Fingers] su:

1. PLAYBoY

2. intruder

3. Eltoto

4. Nidden Nuker

5. Bakaja

6. Kadilak

7. Godfather

8. Xeroj

9. Knot

Igraci cija su imena obojena crvenom bojom su standardni clanovi prve postave.

Igraci cija su imena obojena narandzastom bojom su igraci koji predstavljaju prve izmene.

Igraci cija su imena obojena zutom bojom su igraci koji predstavljaju druge izmene.

Pre svakog meca, ne bitno ko ga je zakazao ja odredjujem postavu, ako mene nema ovim redom su moji zamenici: intruder, Bakaja

Sto se taktika tice, prvi takticar klana je intrudrer(sto je retko), ako njega nema ja sam sledeci pa Bakaja.

Bakaja posto vidim da zelis da se oprobas u taktikama, evo ti jako bitan zadatak:

- otvori novi pod forum "TAKTIKE"

- teme u podforumu neka budu nazvane po mapama npr: ime teme
"de_dust2" itd... sve mape koje se igraju na clan wor-ovima.

-na nekoj temi na forumu imamo slike svih mapa, taktike ces osmisliti i pozicije igraca na mapi ces oblezavati brojevima od 1-5 tako da mozemo u zavisnosti od postave nekom dodeliti broj i upoznavanje s taktikom ce biti krace i manje mucno kao do sad.

-taj pod forum ce biti vidljiv samo za clanove klana, i postaraj se da tako bude.

- u taktikama ces imati pomoc od mene i intrua, i od ostalih ako zele pomoci svojim sugestijama!!!!


TO JE TO AKO NEKOM NESTO NIJE JASNO NEKA PITA?



P.S. od alphe i bete nema nista! To dovodi do deljena jklana , ako dodje do sukoba i do secesije, ja kao glavni i odgovorni to ne zelim, mi smo tim i igramo timski, i to je poenta, a za sparingovanje se uvek mogu sastaviti dve ekipe.

I jos jedna stvar kriterijum po kom sam odredio trenutan redosled igraca u klanu su: Kvalitet-pojedinacni i timski, komunikacija (sa takticarem), zalaganje oko klana, vreme provedeno u klanu...itd...itd.
Nazad na vrh Ići dole
Oxyuranus microlepidotus
Counter-Strike
Counter-Strike
Oxyuranus microlepidotus


Broj poruka : 11
Datum upisa : 26.09.2007

Alfa i Beta Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfa i Beta   Alfa i Beta Icon_minitimePet Okt 26 2007, 20:07

trapa treba u alfu jer je THE BEST!!!! king
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Alfa i Beta Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfa i Beta   Alfa i Beta Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Alfa i Beta
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Three_Fingers :: Three Fingers :: Istorija-
Skoči na: