Three_Fingers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Three_Fingers

Forum CS klana
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 FK Crvena Zvezda

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Bakaja
Counter-Strike
Counter-Strike
Bakaja


Broj poruka : 112
Godina : 35
Lokacija : Srbija, Beograd, Zemun
Datum upisa : 03.09.2007

FK Crvena Zvezda Empty
PočaljiNaslov: FK Crvena Zvezda   FK Crvena Zvezda Icon_minitimePet Okt 26 2007, 14:47

1. kolo lige UEFA

Crvena Zvezda - Bajern Minhen 2:3

E ovako.

Prva stvar cena karata STRASNA. Pa sta ako je to Bajern Minhen, umesto punog stadiona, imali smo ono poluprazno cudo (samo ne zelim da vidim izjave grobara kako oni ispune uvek stadion, vas je kapacitet duplo manji od naseg, mi bi stalno ispunjavali onaj jadan JNA).

Druga stvar odusevile su me Delije, uvek smo bili na nivou. Sada mi je extremno zao sto nisam isao.

Treca stvar svaka cast igracima, napokon smo igrali kako treba (rezultat na stranu). Znaci prvi put da sam 90 minuta uzivao. Ovaj poraz apsolutno nista ne znaci, Bajern ce sve ekipe u grupi da naguzi. Ali sa onakom igrom, drugo mesto u grupi ne gine. Samo se nadam da svi imaju malo mozga kao ja, pa nece pljuvati nase igrace zbog stvarno kretenskih golova, i da ih psiholoski uniste, pa da izgubimo samo zbog nas samih. Sada treba otici i dati im podrsku na svim utakmicama, jer napokon smo poceli da igramo kao Zvezda.

Bajern Minhen je jedna od najjacih ekipa sveta trenutno. To su 99 % sigurni osvajaci kupa UEFA. Oni si juce bili slabija ekipa. Slucajno su dobili, slucajno i nezasluzeno. Ovakva Zvezda moze mnogo. Prolece u Evropi, sigurno. Cetvrtfinale i dalje, moguce. To su oni bodovi koji nam trebaju u Evropi. To su bodovi koji ce nas za 2-3 godine svrstati u jaci sesir za 3. kolo kvalifikacije za LS. To su bodovi, to je ekipa koja ce uci u LS.

SVI NA MARAKANU DA DAMO PODRSKU EVROPSKOJ ZVEZDI!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.threefingers.dzaba.com/
NukeR
Counter-Strike
Counter-Strike
NukeR


Broj poruka : 162
Godina : 31
Lokacija : Ivanjica
Datum upisa : 03.09.2007

FK Crvena Zvezda Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Crvena Zvezda   FK Crvena Zvezda Icon_minitimePet Okt 26 2007, 15:19

zvezdin stadion je 20 godina mladji od partizanovog...


najlepsi gol je onaj zadnji, video sam jutros na SOS-u, najlepse je kad ga zavuce u zadnjem minutu cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://threefingers.serbianforum.info
Bakaja
Counter-Strike
Counter-Strike
Bakaja


Broj poruka : 112
Godina : 35
Lokacija : Srbija, Beograd, Zemun
Datum upisa : 03.09.2007

FK Crvena Zvezda Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Crvena Zvezda   FK Crvena Zvezda Icon_minitimePet Okt 26 2007, 15:53

hIdDeN_nUkEr ::
zvezdin stadion je 20 godina mladji od partizanovog...


najlepsi gol je onaj zadnji, video sam jutros na SOS-u, najlepse je kad ga zavuce u zadnjem minutu cheers cheers cheers

VI NEMATE STADION!!!

JNA - JUGOSLOVENSKA NARODNA ARMIJA - DRUZE TITO MI TI SE KUNEMO
Nazad na vrh Ići dole
http://www.threefingers.dzaba.com/
NukeR
Counter-Strike
Counter-Strike
NukeR


Broj poruka : 162
Godina : 31
Lokacija : Ivanjica
Datum upisa : 03.09.2007

FK Crvena Zvezda Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Crvena Zvezda   FK Crvena Zvezda Icon_minitimePet Okt 26 2007, 16:02

AJMO KLOSE OLE
Nazad na vrh Ići dole
https://threefingers.serbianforum.info
Bakaja
Counter-Strike
Counter-Strike
Bakaja


Broj poruka : 112
Godina : 35
Lokacija : Srbija, Beograd, Zemun
Datum upisa : 03.09.2007

FK Crvena Zvezda Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Crvena Zvezda   FK Crvena Zvezda Icon_minitimePet Okt 26 2007, 16:09

hIdDeN_nUkEr ::
AJMO KLOSE OLE

Klose igra u Bajernu...

Jer ti bese grobar ili...

ZVEZDA BEOGRAD SRBIJA - svaki delija ima ovo u srcu

MRZIM ZVEZDU, PA TEK ONDA VOLIM PARTIZAN - svaki grobar

Zvezda izgubi od ustasa, grobar sav srecan, JER STE USTASE, SIPTARI!!!

Zato ja mrzim grobare, ne Partizan, grobare. Partizan usao u LS, ja sam bio srecan, Partizan dobije Zagreb ili ne znam ni ja meni super, ZVEZDA IZGUBIO OD ZADRA, SVI GROBARI SLAVE!!! PA ZA KOGA NAVIJATE PIZDA VAM MATERINA!!! JESTE LI VI SRBI!!!

Nuker Crvena Zvezda je institucija Srbije, Beograda. To ti je brend. Vi ga grobari mrzite, vise nego sto volite svoj Partizan. To samo znaci jedno. VI SRBI NISTE!!! ZATO NIKADA NE MOGU SA GROBAREM DA IMAM SKROZ NORMALNE ODNOSE JER STE MALOUMNI ( 80 posto, cast izuzecima) !!!

Ne znas za salu, prozivas delije trenutno, TERAJ SE U TRI LEPE PICKE MATERINE!!!

MLATO GLUPCINO!!! Sto vi niste igrali sa Bajernom u cetvrtak??? Zato sto je igrao na Marakani...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.threefingers.dzaba.com/
NukeR
Counter-Strike
Counter-Strike
NukeR


Broj poruka : 162
Godina : 31
Lokacija : Ivanjica
Datum upisa : 03.09.2007

FK Crvena Zvezda Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Crvena Zvezda   FK Crvena Zvezda Icon_minitimePet Okt 26 2007, 16:23

NAPRED BAYERN OLE

CIME JA TO PROZIVAM "DELIJE"?


PRVI SI PROZVAO PARTIZAN, GROBARE I JNA


ZNAM ZA SALU, ALI ZNAM I KAD JE MNOGO


NEMOJ DA VREDJAS

NAPRED BAYERN OLE
Nazad na vrh Ići dole
https://threefingers.serbianforum.info
intruder
Counter-Strike
Counter-Strike



Broj poruka : 33
Datum upisa : 13.09.2007

FK Crvena Zvezda Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Crvena Zvezda   FK Crvena Zvezda Icon_minitimePet Okt 26 2007, 17:14

E mali ako oces da pricas o Partizanu otvori novi topic , otvori topic delije vs grobari i tamo se svadjaj sam sa sobom koliko oces , i ubijedjuj sebe da ste vi najbolji isve naj naj naj , a u stvari vi ste jedni obicni kurtoni koje delije stavljaju dok karaju kurve sa stajge...I Bakaja ti je fino rekao , vi ste ustase , siptari , muslimani samo SRBI niste , ja kad god igrate neko takmicenje koje je nevezano sa zvezdom i koje zvezdi nije bitno za plasman, ja navijam za vas jer nisam siptar kao vi da navijam za ustase , nego cu ako treba i ici da navijam za vas protiv ustasa , to se zove navijac , to se zove patriota , to se zove SRBIN !!!!

I tacno je sta bakaja kaze MI VOLIMO ZVEZDU I ZIVOT BI ZA NJU DALI , a vi prvo MRZITE ZVEZDU PA VOLITTE PARTIZAN , zato ste toliko i jadni...

Jesi cuo kako se orio juce stadion kad smo primili 3. gol , ja sam dusu ispustio od navijanja posle 3. gola kao i svaki delija , e tako se pokazuje ljubav prema ZVEZDI , TAKO SE NAVIJA ZA KLUB , TAKO SE POMAZE KLUBU U TESKIM TRENUCIMA , da se ono juce vama desilo , vi biste zapalili svoj stadion i naredne 2 godine pjevali uprava napolje i zeko lopove , i vama je to navijanje za klub tako ih podrzavate , bravo mishevi bravo....

UCITE OD NAS !!!!
Nazad na vrh Ići dole
NukeR
Counter-Strike
Counter-Strike
NukeR


Broj poruka : 162
Godina : 31
Lokacija : Ivanjica
Datum upisa : 03.09.2007

FK Crvena Zvezda Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Crvena Zvezda   FK Crvena Zvezda Icon_minitimePet Okt 26 2007, 17:33

ave ave ave ave
Nazad na vrh Ići dole
https://threefingers.serbianforum.info
PLAYBoY
Gost




FK Crvena Zvezda Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Crvena Zvezda   FK Crvena Zvezda Icon_minitimePet Okt 26 2007, 22:47

intruder ::
E mali ako oces da pricas o Partizanu otvori novi topic , otvori topic delije vs grobari i tamo se svadjaj sam sa sobom koliko oces , i ubijedjuj sebe da ste vi najbolji isve naj naj naj , a u stvari vi ste jedni obicni kurtoni koje delije stavljaju dok karaju kurve sa stajge...I Bakaja ti je fino rekao , vi ste ustase , siptari , muslimani samo SRBI niste , ja kad god igrate neko takmicenje koje je nevezano sa zvezdom i koje zvezdi nije bitno za plasman, ja navijam za vas jer nisam siptar kao vi da navijam za ustase , nego cu ako treba i ici da navijam za vas protiv ustasa , to se zove navijac , to se zove patriota , to se zove SRBIN !!!!

I tacno je sta bakaja kaze MI VOLIMO ZVEZDU I ZIVOT BI ZA NJU DALI , a vi prvo MRZITE ZVEZDU PA VOLITTE PARTIZAN , zato ste toliko i jadni...

Jesi cuo kako se orio juce stadion kad smo primili 3. gol , ja sam dusu ispustio od navijanja posle 3. gola kao i svaki delija , e tako se pokazuje ljubav prema ZVEZDI , TAKO SE NAVIJA ZA KLUB , TAKO SE POMAZE KLUBU U TESKIM TRENUCIMA , da se ono juce vama desilo , vi biste zapalili svoj stadion i naredne 2 godine pjevali uprava napolje i zeko lopove , i vama je to navijanje za klub tako ih podrzavate , bravo mishevi bravo....

UCITE OD NAS !!!!


Na koliko si tekmi bio u zivotu???????????????????????????????????????
Nazad na vrh Ići dole
intruder
Counter-Strike
Counter-Strike



Broj poruka : 33
Datum upisa : 13.09.2007

FK Crvena Zvezda Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Crvena Zvezda   FK Crvena Zvezda Icon_minitimePet Okt 26 2007, 23:21

Neznam na koje tekme mislis ??? Na zvezdine sam 90 % utakmica bio u zadnjih 6 godina , naravno vecina na marakani...
A na partizanovim sam bio jedno 40 u zadnjih 10 godina...tj. samo na malo vecim tipa derbi,vojvodina,ofk i evropa , i proputovao sam pola svijeta sa Partizanom...

Eto a sad me zanima tvoj odgovor ??? Zbgo cega mi je postavljeno ovo pitanje , s kojim razlogom , sta si htjeo da mi objasnis ???
Nazad na vrh Ići dole
Fellangie
Counter-Strike
Counter-Strike



Broj poruka : 17
Datum upisa : 05.09.2007

FK Crvena Zvezda Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Crvena Zvezda   FK Crvena Zvezda Icon_minitimeSub Okt 27 2007, 01:15

Jbt nuker uvek ispadnes glup
Nazad na vrh Ići dole
NukeR
Counter-Strike
Counter-Strike
NukeR


Broj poruka : 162
Godina : 31
Lokacija : Ivanjica
Datum upisa : 03.09.2007

FK Crvena Zvezda Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Crvena Zvezda   FK Crvena Zvezda Icon_minitimeSub Okt 27 2007, 09:16

Fellangie ::
Jbt nuker uvek ispadnes glup
idi igraj PES Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://threefingers.serbianforum.info
Sponsored content





FK Crvena Zvezda Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Crvena Zvezda   FK Crvena Zvezda Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
FK Crvena Zvezda
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zvezda vs. Partizan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Three_Fingers :: Zabava :: Sport-
Skoči na: