Three_Fingers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Three_Fingers

Forum CS klana
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Najbolji/a pevac/ica i grupa

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Bakaja
Counter-Strike
Counter-Strike
Bakaja


Broj poruka : 112
Godina : 35
Lokacija : Srbija, Beograd, Zemun
Datum upisa : 03.09.2007

Najbolji/a pevac/ica i grupa Empty
PočaljiNaslov: Najbolji/a pevac/ica i grupa   Najbolji/a pevac/ica i grupa Icon_minitimeUto Sep 04 2007, 13:15

Najbolji/a pevac/ica i grupa domace i strane scene.

Ovako najbolji pevaci Robbie Williams i Zdravko Colic, najbolje pevacice Ivana Jordan i Alicia Keys, i najbolje grupe Riblja Corba i Guns 'n' Roses.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.threefingers.dzaba.com/
PLAYBoY
Gost




Najbolji/a pevac/ica i grupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji/a pevac/ica i grupa   Najbolji/a pevac/ica i grupa Icon_minitimePon Sep 10 2007, 03:55

Jedan od meni najboljih dj-eva

DJ Tiesto



Najjaac stvar od relativno novijih:

Dj Tiesto - He's a Pirate
Nazad na vrh Ići dole
flekica
Counter-Strike
Counter-Strike
flekica


Broj poruka : 39
Datum upisa : 06.09.2007

Najbolji/a pevac/ica i grupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji/a pevac/ica i grupa   Najbolji/a pevac/ica i grupa Icon_minitimePon Sep 10 2007, 18:03

Baja mali knindza Very Happy:D
Nazad na vrh Ići dole
CrIss_AnGeL
Counter-Strike
Counter-Strike
CrIss_AnGeL


Broj poruka : 90
Godina : 34
Lokacija : Bar,CG ali sam SRBIN :)
Datum upisa : 04.09.2007

Najbolji/a pevac/ica i grupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji/a pevac/ica i grupa   Najbolji/a pevac/ica i grupa Icon_minitimePon Sep 10 2007, 18:13

scratch ovako najbolji pevach Chester(LinkinPark) a najgori SaSha Kovacevic !!

toliko od mene
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barani.user.co.yu
bitj
Counter-Strike
Counter-Strike
bitj


Broj poruka : 124
Datum upisa : 05.09.2007

Najbolji/a pevac/ica i grupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji/a pevac/ica i grupa   Najbolji/a pevac/ica i grupa Icon_minitimeUto Sep 11 2007, 00:38

bakaja ::
Najbolji/a pevac/ica i grupa domace i strane scene.

Ovako najbolji pevaci Robbie Williams i Zdravko Colic, najbolje pevacice Ivana Jordan i Alicia Keys, i najbolje grupe Riblja Corba i Guns 'n' Roses.

Omfg :S Ti poredish Rock sa Zdravkom Cholitjem? Bakaja izvini, ali.. DA LI SI TI NORMALAN!? :S Ono, znam da svako ima pravo na svoju vrstu muzike i to sve.. Ali morala sam da prokomentarishem :S Ivana Jordan ;p LOL ! Alicia Keys ;p LOL ! To moja fensi sestra slusha, a ne mushko Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vukelja
Counter-Strike
Counter-Strike



Broj poruka : 13
Datum upisa : 21.10.2007

Najbolji/a pevac/ica i grupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji/a pevac/ica i grupa   Najbolji/a pevac/ica i grupa Icon_minitimeNed Okt 21 2007, 21:29

Ne kenjajte ja slusam samo brate Grand i Folko i Turbo folk,slusam i baju malog kinidzu...
evo reci iz bajine pesme SAMO JE MOJ STARI ZNAO-(govorio stari deda sedeci na stolcu svom.opasan je mali gleda u tu flasu s rakijom...SAmo je moj stari zano samo on je verovao da na ulici necu ostatiiii,samo je moj stari znao samo on je verovao da cu pravi covek postatiiiii....govorila stara majka ubice nam sina pice i sve sto smo zaradili ta budala popice( pa opet refen samo je moj stari znao..)..Govorile sve komsije i toga se secam ja nista od njeg nece biti,vidi kako propada(pa opae referen) i to je to....
Molio bi da na ovo ostavljate samo lepe komentare jer u suporotnom cu burno komentarisati
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najbolji/a pevac/ica i grupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji/a pevac/ica i grupa   Najbolji/a pevac/ica i grupa Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najbolji/a pevac/ica i grupa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najbolji sport
» Najbolji film svih vremena

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Three_Fingers :: Zabava :: Muzika-
Skoči na: