Three_Fingers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Three_Fingers

Forum CS klana
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
PLAYBoY
Gost




BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!! Empty
PočaljiNaslov: BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!!   BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!! Icon_minitimeSre Sep 12 2007, 02:11

Kako sto predpostavljam vecina zna najbolje game-ing miseve na nasem trzistu pravi logitech legendarni mx-310 se vise ne prozivodi sad su dolse nove generacije G3, G5 i G7...

Tu su i nezaobilazni "razer" ili na nasem rejzer....brutalni misevi ali i cena ne izostaje ,evo razar miseva http://www.itsvet.com/proizvod/razer-copperhead/comp_comp_mouse/345/470

Ali citajuci jedan domaci game-ing casopis saznao sam da kompanija A4 Tech..koja nije vodeca u proizvodnji gejming opreme odlucila na korak...
Napravili su Brutalnog gejming misa cija je cena opste prihvatna...
Evo linka novog A4 Tech-ovog ceda:
http://www.a4tech.de/hires/X-750F/X-750F-01.JPG
http://www.itsvet.com/proizvod/a4-tech-x-750bf/comp_comp_mouse/40/296

A evo i njegove specikikacije:
http://www.a4tech.com/en/product2.asp?CID=102&SCID=103&MNO=X-750BF

Ako se razumete....Misevi koju si prosek imaju oko 600-800dpi to je da se tako izrazim rezolucija lasera i normalno stovece to bolje laser je jaci i ne preskace,stabilniji...
Logitech-ov G5 ima 2000dpi-a a ovo cedo ima 2500dpi-a!!!!a logitech-ov g5 kosta 50-60e dok ovo ceko svega 1700din!!!!

Ja trenutno nesto nisam pri lovi ali ni pri vremenu ali planiram da ga uzmem uskoro....A svako ko zeli da se bavi cs-om mora imati dobar mish sa minimum 1600dpi-a

Poz
Nazad na vrh Ići dole
CrIss_AnGeL
Counter-Strike
Counter-Strike
CrIss_AnGeL


Broj poruka : 90
Godina : 34
Lokacija : Bar,CG ali sam SRBIN :)
Datum upisa : 04.09.2007

BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!!   BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!! Icon_minitimeSre Sep 12 2007, 14:40

ZNAM brate da mi treba dobar mis ..nego mene interesuje dal ima mis nbt cena da je mali ali da je jako jako dobar posto sam ja naviko da igram na male miseve pa ako mogu dobiti odg napisi mi Smile ? cekam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barani.user.co.yu
PLAYBoY
Gost




BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!!   BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!! Icon_minitimeSre Sep 12 2007, 15:27

To ces tesko naci....Gejming miseci ne samo da imaju surove lasere vec su pravljeni i anatomski da se saka posle dugog igranja ne umori i ne ukoci,takodje se prave od materijala koji omogucavaju da se dlan manje znoji...

Neverujem da ces naci mali mis a sa surovim laserom ali probaj da nadjes neki manji "RAZER" jer ima manjih a cena ti njie bitna....


Poz
Nazad na vrh Ići dole
bitj
Counter-Strike
Counter-Strike
bitj


Broj poruka : 124
Datum upisa : 05.09.2007

BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!!   BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!! Icon_minitimeSre Sep 12 2007, 15:47

PLAYBoY ::
To ces tesko naci....Gejming miseci ne samo da imaju surove lasere vec su pravljeni i anatomski da se saka posle dugog igranja ne umori i ne ukoci,takodje se prave od materijala koji omogucavaju da se dlan manje znoji...

Neverujem da ces naci mali mis a sa surovim laserom ali probaj da nadjes neki manji "RAZER" jer ima manjih a cena ti njie bitna....


Poz

Ja imam mali crveni Genius Wink I do jaja je shto se tiche svega x) Za cs dushu dalo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bitj
Counter-Strike
Counter-Strike
bitj


Broj poruka : 124
Datum upisa : 05.09.2007

BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!!   BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!! Icon_minitimeSre Sep 12 2007, 15:48

CrIss_AnGeL ::
ZNAM brate da mi treba dobar mis ..nego mene interesuje dal ima mis nbt cena da je mali ali da je jako jako dobar posto sam ja naviko da igram na male miseve pa ako mogu dobiti odg napisi mi Smile ? cekam

Tebi treba mali mish zato shto imash malu shaq Very Happy Malac x)
Nazad na vrh Ići dole
Fellangie
Counter-Strike
Counter-Strike



Broj poruka : 17
Datum upisa : 05.09.2007

BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!!   BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!! Icon_minitimeSre Sep 12 2007, 16:07

Playboy kako ovo cudo moze kostati 20 e a ima 2500 dpi.Meni je to malo cudno,mora da ima neku veliku manu onda.G3 mis ima 2000 dpi a kosta 5000 dinara.Jel moze neko da mi kaze prednosti MX 518 misa posto nameravam da ga kupim?
Nazad na vrh Ići dole
CrIss_AnGeL
Counter-Strike
Counter-Strike
CrIss_AnGeL


Broj poruka : 90
Godina : 34
Lokacija : Bar,CG ali sam SRBIN :)
Datum upisa : 04.09.2007

BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!!   BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!! Icon_minitimeSre Sep 12 2007, 16:37

bitj ::
CrIss_AnGeL ::
ZNAM brate da mi treba dobar mis ..nego mene interesuje dal ima mis nbt cena da je mali ali da je jako jako dobar posto sam ja naviko da igram na male miseve pa ako mogu dobiti odg napisi mi Smile ? cekam

Tebi treba mali mish zato shto imash malu shaq Very Happy Malac x)

ma nemam malu saku nego volim male miseve Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barani.user.co.yu
PLAYBoY
Gost




BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!!   BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!! Icon_minitimeSre Sep 12 2007, 18:05

Fellangie ::
Playboy kako ovo cudo moze kostati 20 e a ima 2500 dpi.Meni je to malo cudno,mora da ima neku veliku manu onda.G3 mis ima 2000 dpi a kosta 5000 dinara.Jel moze neko da mi kaze prednosti MX 518 misa posto nameravam da ga kupim?

Kazem ti da je mis proveren!!!Zver....brutalan za FPS igre...a ima 2500dpi to 101%...i nema nikakve manei + mozes mu podesavati dpi!!!!

Moj drugar ima mx510 i nije nesto mnogo je glomazan..veliki je...al ovako je full...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!!   BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
BRUTALAN GAME-ing MIS ZA MALE PARE!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Three_Fingers :: Counter Strike - Three Fingers :: Razno iz CS-a-
Skoči na: