Three_Fingers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Three_Fingers

Forum CS klana
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 SELEKCIJA KLANA

Ići dole 
+6
Godfather
Fellangie
Nucl3ar
intruder
CrIss_AnGeL
Bakaja
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Bakaja
Counter-Strike
Counter-Strike
Bakaja


Broj poruka : 112
Godina : 35
Lokacija : Srbija, Beograd, Zemun
Datum upisa : 03.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimeČet Sep 20 2007, 02:31

Posto je nevidjena guzva, i zbog nekih dogadjaja poslednjih dana, odluceno je sledece:

Postava Three_Fingers je sledeca:

1.Mr.Bones
2.Hidden Nuker
3.PLAYBoY
4.Punisher
5.Intruder
6.Kadilak
7.Nuclear
8.Manijak
9.SkaR

Ovaj redosled veze nema sa prvom postavom, sastav se menja...

Ovo znaci sledece, iz klana su izbaceni:
Shadows Hitman(izvini Gajo, ali si visak)
Luda Hijendza(ne nosi tag, ne javlja se, ko da nije u klanu)
Nemanja-King(izvini, ali visak si)
Fantom-XL(ono na cw-u ti necemo zaboraviti)
Eragon(visak, izvini)
Godfather(steta, extra talenat, ali nisi u dobrim odnosima sa svima, visak si,izvini)
Crkotina(ni kriv ni duzan, ali leti, jos ne mogu da mu javim sjebo mu se net)
Full Clip(moze samo vikendom, ali jos vaznije, vidim ga pre neki dan, pozdravim ga, on kasira, pitam oce cw, on kasira, e pa izvini, visak)

Momci imam samo preporuku za vas, NAPRAVITE SVOJ KLAN, nista vam ne fali.

Napravicu vam site i forum ako hocete.

Srecno u vasim daljim CS karijerama...

p0zzzz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.threefingers.dzaba.com/
CrIss_AnGeL
Counter-Strike
Counter-Strike
CrIss_AnGeL


Broj poruka : 90
Godina : 34
Lokacija : Bar,CG ali sam SRBIN :)
Datum upisa : 04.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimeČet Sep 20 2007, 03:22

tako je bre zavedi red bakaja !!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barani.user.co.yu
PLAYBoY
Gost




SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimeČet Sep 20 2007, 04:37

Ako si....mnogo nas je...a i vecina su slabi igraci,moda godfather zna nesto
Nazad na vrh Ići dole
intruder
Counter-Strike
Counter-Strike



Broj poruka : 33
Datum upisa : 13.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimeČet Sep 20 2007, 07:39

Ovaj Playboy samo kenja nesto , vazda on popuje , ne znam zasto on nije izbacen , kad i ovako veze nema...strasno...On mi tu izigrava nejog igraca , spit bre , pisham ti u oko tongue tongue tongue



ELEMENT !!!!
Nazad na vrh Ići dole
Nucl3ar
Counter-Strike
Counter-Strike
Nucl3ar


Broj poruka : 3
Datum upisa : 05.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimeČet Sep 20 2007, 09:35

Matori ala je pao rez......... Smile
Nazad na vrh Ići dole
PLAYBoY
Gost




SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimeČet Sep 20 2007, 11:34

intruder ::
Ovaj Playboy samo kenja nesto , vazda on popuje , ne znam zasto on nije izbacen , kad i ovako veze nema...strasno...On mi tu izigrava nejog igraca , spit bre , pisham ti u oko tongue tongue tongue



ELEMENT !!!!


Oces ban?? Razz

P.S. Idi spavaj nesreco....ima opet da vilenis do 6 ujutru... Sleep
Nazad na vrh Ići dole
Fellangie
Counter-Strike
Counter-Strike



Broj poruka : 17
Datum upisa : 05.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimeČet Sep 20 2007, 12:12

Au bre al je surov ovaj bakaja.Jel sme da se zna sta je ovaj zajebo na cw sto se ne moze oprostiti:)
Nazad na vrh Ići dole
Godfather
Counter-Strike
Counter-Strike



Broj poruka : 18
Lokacija : Indjija
Datum upisa : 15.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Godfather   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimeČet Sep 20 2007, 14:45

HVALA
Nazad na vrh Ići dole
bulletproof
Counter-Strike
Counter-Strike
bulletproof


Broj poruka : 45
Datum upisa : 06.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimeSub Sep 22 2007, 03:07

Full Clip je uhvacen na BeshkaNET Serveru da koristi chit...
Nazad na vrh Ići dole
Crkotina
Counter-Strike
Counter-Strike



Broj poruka : 5
Godina : 32
Lokacija : Nis
Datum upisa : 04.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimePet Sep 28 2007, 00:26

ja nikako da uplatim ovaj glupi smrdljivi net...neam pare zato sto zavrsavam kucu pa krecenje pa namestaj pa....ma neam pojma al nemogu da skupim pare...nadam se da cu moci nekako da se vrnem u clan ako uplatim net...al jbg
Nazad na vrh Ići dole
NukeR
Counter-Strike
Counter-Strike
NukeR


Broj poruka : 162
Godina : 31
Lokacija : Ivanjica
Datum upisa : 03.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimePet Sep 28 2007, 22:54

Odlukom clanova klana THREE_FINGERS, odluceno je da se Godfather vrati u klan!



WELCOME BACK!!! xD

Mogao si da napises i da je Punisher izbacen...
Nazad na vrh Ići dole
https://threefingers.serbianforum.info
Bakaja
Counter-Strike
Counter-Strike
Bakaja


Broj poruka : 112
Godina : 35
Lokacija : Srbija, Beograd, Zemun
Datum upisa : 03.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimePon Okt 01 2007, 00:26

Iz klana su izbaceni Hidden Nuker i Manijak kao viskovi

Postava koja je ostala:

1.Mr. Bones (sajt mejker)
2.PLAYBoY (vodja)
3.Skar_xtc
4.Godfather
5.Nuclear
6.Intruder (takticar)
7.Kadilak
8.Hidden Nuker (Glavna zvezda, i maskota)



Intruderov i Kadilakov status pod znakom pitanja, posto Intrude oce da izadje,a Kadilak bi automatski valjda izasao sa njim...

Rasplet ovih dana...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.threefingers.dzaba.com/
intruder
Counter-Strike
Counter-Strike



Broj poruka : 33
Datum upisa : 13.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimePon Okt 01 2007, 07:16

Ja sam vam rekao da necu biti u klan ako nema vodje , ali ni ja ne zelim da budem vodja...I jos jedna stvar ako nema mjesta za nukera ja cu izaci i ustupit mu mijesto , mislim da nije zasluzio da bude visak...Ok igra drzi se taktika i dobar je bio na svakom cw-u...I najvise se trudi oko klana uz Bakaju naravno...Mislim da ste donijeli pogresnu odluku jer ja ne vidim nijedan razlog na osnovu kojeg bi on trebao da bude visak...Za svaki cw nema dileme oce li igrati ili ne , uvijek je tu spreman dok se nama ostalima zna desit da se pojavimo u zadnji cas i da nikom ne javimo da igramo , sto je neodgovorno...Sto se mene tice ja sam rekao,ovo nije nikakav ultimatum,nego jednostavno necu da igram ako nema vodje nece se znati ko pije ko placa a i ovako sam nervozan kad igramo, sta ocete da me srce okine ?

P.S.Ipak imam mali ultimatum , ne zamijerite , nije nista licno , ali ja necu igrati u fingersima ako ne igra hiden nuker , neda mi obraz , jbga takav sam...PISHAM VAM U OKO !!!! ELEMENTTTTT !!!!
Nazad na vrh Ići dole
PLAYBoY
Gost




SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimePon Okt 01 2007, 13:53

Ja malog gotivim do jaja, i on to zna...nikad nisam bio za to da se izbaci...a sto intru kaze ziva je istina...dobar je nas svakom cw-u juce je bio bolji od mene...ali mnogo prica i postavlja glupa pitanja(oko cega se svi slazemo)...No on je jos uvek dete i ne treba mu zameriti,mali nuker ostaje i ako bude prikazivao istu igru kao i ranije sa mnogo vecom dozom ozboljnosti,nece biti problema....

Ja licno smatram da s kakvim igrackim kadrom raspolazemo mozemo i bolje,ali moramo menjati taktiku na dd2 dok smo panduri...jer nam ova trenutna nikako ne odgovara..no to su detalji...

Prva postava klana Three_Fingers za jake meceve je:

1.intruder
2.SkaR_xtc
3.Kadilak
4.Nuklear
5.PLAYBoY

zamene po redosledu, kako ko igra na cw-ovima:

6.Hidden Nuker
7.Mr. Bones
8.Godfather

Toliko od mene spremajte se za sredu....i cujemo se na msn-u


I jos par vaznih stvari:

Bakaja ma je sinoc pitao da li zelim da budem vodja..ja sam odgovorio ne...sad sam se predomislio...zelim da budem vodja...i ako neko ima nesto protiv neka kaze...znaci ja sam taj koji za odredjuje postavu z asvaki mec,i verujte svako ce igrati prema svom zalaganju,kvalitetu,poslusnosti i timskoji igri...

Druga stvar, za sajt je zaduzem bakaja ce urediti ponovo...jer je ovo novi pocetak...

Treca stvar mozda i najbitnija: intruder je takticar sto znaci: na cw-ovima zalim da cujem u vecini slucajeva samo njegov glas ili samo njegovo pisanje da vidim,kao nam on nesto kaze tako igramo pa makar gubili 16-0 i li pobedjivali 16-0...ko ovo prekrsi kazna ce biti adekvatna(izostanak sa narednog cw-a)...Znaci sto se rasporedjivanja i taktike tice intru je BOG i tu je tacka...intru je i kapiten za vreme meca,znaci samo on sme da se obrati protivnicima i adminu meca!!!!!
jos jedna stvar mnogi klanovi imaju par dobrih i par malo losijih igraca i najbitnije je da se uklope...treba da radimo kao tim i kad gubimo i kad dobijamo....
Snajpreisti su Nuklear,PLAYBoY,SkaR_xtc,intruder..ostale bi molio da snajper izbegavaju u sirokom luku...

Molio bi da ako imate neku sugestiju napisete ovde....ja imam neopisivu zelju za razmatranje taktike na dd2 ali cu ja to sa intruom...kao terori nismo losi ali kao panduri smo ocajni...


Poz
Nazad na vrh Ići dole
CrIss_AnGeL
Counter-Strike
Counter-Strike
CrIss_AnGeL


Broj poruka : 90
Godina : 34
Lokacija : Bar,CG ali sam SRBIN :)
Datum upisa : 04.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimePon Okt 01 2007, 14:49

e ovako drustvo znam da ste extra klan i sve to ali posto vidim da vam treba taktika dobra za dd2 kao panduri ja zelim samo da vam pomognem necu vam je smisljati ali cu vam dati jednu korisnu stvar
Team speak 2
evo programa za komunikaciju

http://www.goteamspeak.com/index.php?page=downloads (5.59Mb - Site 1)

server: gamer.eunet.yu

skini te ovaj program i ono intr koji sastavlja taktike bice mu lakse da prica a ne da kuca na say_team i naravno svi ga cujete i kad neko pogine on idalje moze da kaze koliko ih je ostalo ja sam ovo iz najbolje namere dao da se nebi svadjali jer ste EXTRA KLAN PO MENI

POZ od mene
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barani.user.co.yu
PLAYBoY
Gost




SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimePon Okt 01 2007, 17:58

Hvala puno!!!! cheers
Nazad na vrh Ići dole
CrIss_AnGeL
Counter-Strike
Counter-Strike
CrIss_AnGeL


Broj poruka : 90
Godina : 34
Lokacija : Bar,CG ali sam SRBIN :)
Datum upisa : 04.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimePon Okt 01 2007, 20:36

znas kako ja volim da pomazem iako nisam iz klana Very Happy mozda se puno petljam ali jbg to je jace od mene Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barani.user.co.yu
Bakaja
Counter-Strike
Counter-Strike
Bakaja


Broj poruka : 112
Godina : 35
Lokacija : Srbija, Beograd, Zemun
Datum upisa : 03.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimeUto Okt 23 2007, 13:57

Sto se tice selekcije klana cisto da javim da sada je u Three_Fingers-u situacija sledeca:

1.Bakaja_smele
2.PLAYBoY
3.Intruder
4.Kadilak
5.Hidden Nuker
6.Xeroj
7.Eltoto
8.Godfather
9.Nucl3ar
10.Skar_xtc

To su igraci u klanu, a sto se tice samih igraca ovako:

Problemi:
Nucl3ar trenutno ima problema sa samim cs-om i kompom, plus ispiti tako da ce jedno vreme biti neaktivan.
Skar je prakticno izasao iz klana, jer zbog posla ne moze da stigne, ali i dalje nosi tag, i neka ga nosi, kada bude mogao igrace on ponovo za nas.
Bakaja ima problema sa ulaskom na rikosher cw i exe cw, tako da meceve na tim serverima ne moze da igra.

Dobre strane:
Bakajino pevanje je postalo zastitni znak klana Very Happy
Mozete ga slusati na team speak-u, samo mi javite kada. Do sada najveca posecenost na njegovim koncertima je 6 ljudi.
Nove prinove klana Xeroj i Eltoto (kidaju).
Poceli su prvi nadimci, sto znaci stvaranje dobre atmosfere u klanu (yeah).
Intruder - Bokily, Playboy - Blondie, Nuker - ***** (ubice me za ovo Very Happy), Bakaja - savrseni...

U svakom slucaju sve je dobro, jos samo da se uvezbamo da deremo i jace ekipe...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.threefingers.dzaba.com/
NukeR
Counter-Strike
Counter-Strike
NukeR


Broj poruka : 162
Godina : 31
Lokacija : Ivanjica
Datum upisa : 03.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimeUto Okt 23 2007, 14:18

naljuticu se ozb zbog tog mlata Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
https://threefingers.serbianforum.info
intruder
Counter-Strike
Counter-Strike



Broj poruka : 33
Datum upisa : 13.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimeUto Okt 23 2007, 16:09

Ali ***** nemoj da se ljutish , vidisf kako se bakaja ne ljuti sto ga zovemo Mr.savrsheni , pa nemoj se onda ni ti ljutit ***** Smile

E od sada , posto se nuker ljuti , molim vas prvo mene pitajte mozete li da ga zovete *****...

P.S. Ne da mozete , nego morate ga tako zvati , jbga ***** Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NukeR
Counter-Strike
Counter-Strike
NukeR


Broj poruka : 162
Godina : 31
Lokacija : Ivanjica
Datum upisa : 03.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimeUto Okt 23 2007, 16:11

intruder ::
Ali ***** nemoj da se ljutish , vidisf kako se bakaja ne ljuti sto ga zovemo Mr.savrsheni , pa nemoj se onda ni ti ljutit ***** Smile

E od sada , posto se nuker ljuti , molim vas prvo mene pitajte mozete li da ga zovete *****...

P.S. Ne da mozete , nego morate ga tako zvati , jbga ***** Very Happy Very Happy Very Happy
PUŠI KURAC U PAKETU SA JAJIMA xD


Poslednji izmenio dana Uto Okt 23 2007, 21:50, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://threefingers.serbianforum.info
Oxyuranus microlepidotus
Counter-Strike
Counter-Strike
Oxyuranus microlepidotus


Broj poruka : 11
Datum upisa : 26.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimeUto Okt 23 2007, 18:01

Ljudi ako je nuker ***** ko je vitez koja Question Question xD xD
Nazad na vrh Ići dole
NukeR
Counter-Strike
Counter-Strike
NukeR


Broj poruka : 162
Godina : 31
Lokacija : Ivanjica
Datum upisa : 03.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimeUto Okt 23 2007, 21:48

Ta rec je od sad cenzurisana!
Nazad na vrh Ići dole
https://threefingers.serbianforum.info
intruder
Counter-Strike
Counter-Strike



Broj poruka : 33
Datum upisa : 13.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimeUto Okt 23 2007, 22:17

Pa ***** za sve ima lijek...nemoj se nervirash *****...

***** mi tebe volimo !!!!
Nazad na vrh Ići dole
Bakaja
Counter-Strike
Counter-Strike
Bakaja


Broj poruka : 112
Godina : 35
Lokacija : Srbija, Beograd, Zemun
Datum upisa : 03.09.2007

SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitimeČet Okt 25 2007, 18:34

Novi clanovi klana Knot i Trapa...

Trenutno ih proveravamo u beti, bice glasanje posle par cw-ova, da li ostaju u klanu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.threefingers.dzaba.com/
Sponsored content





SELEKCIJA KLANA Empty
PočaljiNaslov: Re: SELEKCIJA KLANA   SELEKCIJA KLANA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
SELEKCIJA KLANA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» SITE KLANA
» PRAVILA KLANA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Three_Fingers :: Three Fingers :: Istorija-
Skoči na: