Three_Fingers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Three_Fingers

Forum CS klana
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 REDBERET

Ići dole 
+4
Nemanja-king
NukeR
bitj
CrIss_AnGeL
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
CrIss_AnGeL
Counter-Strike
Counter-Strike
CrIss_AnGeL


Broj poruka : 90
Godina : 34
Lokacija : Bar,CG ali sam SRBIN :)
Datum upisa : 04.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: REDBERET   REDBERET Icon_minitimeUto Sep 04 2007, 23:49

igraci klana REDBERET


1) PSYCHO
2) Zero.ql
3) eGZ3kut0r^^fiju^fitj
4) dmg
5) jediknight
6) CrIss_AnGeL ILI CrEEpInG_dEaTh
7) ralf
8 ) spook
9) bulletproof
ima ih jos ali ne mogu da se setim Smile

lideri su psy i zero njima se javite ako ko hoce cs na nas forum http://redberet.forum5.com/index.php


toliko od mene Smile


Poslednji izmenio dana Sub Sep 08 2007, 22:08, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barani.user.co.yu
bitj
Counter-Strike
Counter-Strike
bitj


Broj poruka : 124
Datum upisa : 05.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimeSre Sep 05 2007, 19:25

Zar ne bi trebalo Maretovo ime da bude na jednom od samog pochetka?

Ipak je on osnivach.. I spook takodje Wink
Nazad na vrh Ići dole
NukeR
Counter-Strike
Counter-Strike
NukeR


Broj poruka : 162
Godina : 31
Lokacija : Ivanjica
Datum upisa : 03.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimeSre Sep 05 2007, 19:26

pa njih dvojica i jesu prvi, ali otpozadi(mislim ovde)lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://threefingers.serbianforum.info
Nemanja-king
Counter-Strike
Counter-Strike
Nemanja-king


Broj poruka : 1
Datum upisa : 05.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimeSre Sep 05 2007, 20:22

haha Very Happy dobro si reko ,jesu oni prvi ali od nazad Very Happy flower
Nazad na vrh Ići dole
CrIss_AnGeL
Counter-Strike
Counter-Strike
CrIss_AnGeL


Broj poruka : 90
Godina : 34
Lokacija : Bar,CG ali sam SRBIN :)
Datum upisa : 04.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimeSre Sep 05 2007, 20:30

ma ja sam pisao pa sam kao debil zaboravio njih sorry drugari stidim se :-(

ali ipak sam king king king
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barani.user.co.yu
bitj
Counter-Strike
Counter-Strike
bitj


Broj poruka : 124
Datum upisa : 05.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimeSre Sep 05 2007, 21:12

CrIss_AnGeL ::
ma ja sam pisao pa sam kao debil zaboravio njih sorry drugari stidim se :-(

Ma np, deshava se Wink

CrIss_AnGeL ::
ali ipak sam king king king

Ah'm (:
Nazad na vrh Ići dole
DzELAT
Counter-Strike
Counter-Strike
DzELAT


Broj poruka : 23
Godina : 32
Datum upisa : 05.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimeČet Sep 06 2007, 01:23

Haha jadan mare daje sve od sebe a uvek je na dnu a vi se hvalite sto ste kraljevi XD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.srbi.piczo.com
bitj
Counter-Strike
Counter-Strike
bitj


Broj poruka : 124
Datum upisa : 05.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimeČet Sep 06 2007, 17:57

Istina.. Mare daje sve od sebe kao i PSYCHO Wink Obojica su neprevazidjeni Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
PLAYBoY
Gost




REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimePet Sep 07 2007, 14:53

Kad ja utreniram ove moje klince nema vam spasa.


Poz Wink
Nazad na vrh Ići dole
stojke_tetejac
Counter-Strike
Counter-Strike
stojke_tetejac


Broj poruka : 21
Datum upisa : 08.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimeSub Sep 08 2007, 17:50

ma ebem mu majku nisam ja egz3kutor!!!
ja sam eGZ3kut0r^^fiju^fitj Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
CrIss_AnGeL
Counter-Strike
Counter-Strike
CrIss_AnGeL


Broj poruka : 90
Godina : 34
Lokacija : Bar,CG ali sam SRBIN :)
Datum upisa : 04.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimeSub Sep 08 2007, 22:09

stojke_tetejac ::
ma ebem mu majku nisam ja egz3kutor!!!
ja sam eGZ3kut0r^^fiju^fitj Very Happy

jel sad bolje kume ?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barani.user.co.yu
bitj
Counter-Strike
Counter-Strike
bitj


Broj poruka : 124
Datum upisa : 05.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimeNed Sep 09 2007, 20:33

PLAYBoY ::
Kad ja utreniram ove moje klince nema vam spasa.


Poz Wink

Ah'm.. Ne reci to dvaput x) Moji igrachi su dosta utrenirani Very Happy I nisu klinci Very Happy Ja sam najmladja u klanu.. A najstariji su Juhziz, Cloud i Ultra.. Oni su sva trojica '86 ... Valjda.. A mozhda je neki i '87 Very Happy Nznm stvarno x)
Nazad na vrh Ići dole
PLAYBoY
Gost




REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimePon Sep 10 2007, 03:28

A ti si u kom klanu? Smile Mada mi to nista ne znaci jer ja ne znam "online" klanove,pogotovo ove novo pecene... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
CrIss_AnGeL
Counter-Strike
Counter-Strike
CrIss_AnGeL


Broj poruka : 90
Godina : 34
Lokacija : Bar,CG ali sam SRBIN :)
Datum upisa : 04.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimePon Sep 10 2007, 13:12

PLAYBoY ::
A ti si u kom klanu? Smile Mada mi to nista ne znaci jer ja ne znam "online" klanove,pogotovo ove novo pecene... Very Happy

mislis da bi mogli protiv nas ? Razz a protiv bitj klana nemate sanse znaci klan koji je extra !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barani.user.co.yu
bulletproof
Counter-Strike
Counter-Strike
bulletproof


Broj poruka : 45
Datum upisa : 06.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimePon Sep 10 2007, 17:46

Nemanja-king ::
haha Very Happy dobro si reko ,jesu oni prvi ali od nazad Very Happy flower

Neka svako pricha shta god hoce, ipak smo najpopularniji Wink kolko vidim nash topic ima najvishe postova Wink
Nazad na vrh Ići dole
PLAYBoY
Gost




REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimePon Sep 10 2007, 18:04

bulletproof ::
Nemanja-king ::
haha Very Happy dobro si reko ,jesu oni prvi ali od nazad Very Happy flower

Neka svako pricha shta god hoce, ipak smo najpopularniji Wink kolko vidim nash topic ima najvishe postova Wink

Ako ti tako kazes...jer ja ni za koga ovde nisam cuo,a za sve klanove u Srbiji koji su NESTO znam jer to pratim cs-scenu srbije a i najbolji drugar je jedan od najboljih igraca u zemlji...al vidim da ste ok momci Wink

P.S. a da ste najpopularniji na forumu to jeste Wink
Nazad na vrh Ići dole
CrIss_AnGeL
Counter-Strike
Counter-Strike
CrIss_AnGeL


Broj poruka : 90
Godina : 34
Lokacija : Bar,CG ali sam SRBIN :)
Datum upisa : 04.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimePon Sep 10 2007, 18:10

a da ti igras samo sa najboljima oprosti za uvredu playboy ipak mi smo za tebe deca ma daj decko .... koliko ja znam od mog drustva iz cg niko nije cuo za tebe a imam drugove koji su u najacim klanovima !!!

ako si cuo za lobanju,bronx-a,psycho(ne momak iz rb mislim bivseg rb) itd

niko nije cuo za tebe tako da .....

nisi cuo za nas ok jbg Smile

toliko od mene ipak sam ja king king king

lol Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barani.user.co.yu
bulletproof
Counter-Strike
Counter-Strike
bulletproof


Broj poruka : 45
Datum upisa : 06.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimePon Sep 10 2007, 18:12

Tebe sam dosta puta vidjao na rikosher serveru, smorio sam se tog servera jer jednostavno igrachi nisu bash neshto, mislim ja mrzim pune servere i mrzim dd2, a ovo sam uradio na Rikosheru!

REDBERET Sea_du11

Inache jeste da to nije dd2 original ali je veoma slichan normalnom, i jednostavno kad pogledash, nije realno da ja koji mrzim tu mapu, da ja koji ne volim pune servere jer me dekocentrishu, da imam dobar skor!
Tako da tamo vishe ne igram, jer vishe volim da me trse nego da ja nekog trsim, jer kad te trse, mozhesh neshto i da nauchish od toga Wink

Pozdrav Wink
Nazad na vrh Ići dole
CrIss_AnGeL
Counter-Strike
Counter-Strike
CrIss_AnGeL


Broj poruka : 90
Godina : 34
Lokacija : Bar,CG ali sam SRBIN :)
Datum upisa : 04.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimePon Sep 10 2007, 19:31

to si upravu mare oko toga ko ce koga da trsi ali sace ovi da se sprdaju tako da nema sta da pricam ........

skor svaka cast mare !!! ali tu su sve noobovi !!! ali ok Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barani.user.co.yu
bitj
Counter-Strike
Counter-Strike
bitj


Broj poruka : 124
Datum upisa : 05.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimeUto Sep 11 2007, 00:10

bulletproof ::
jer vishe volim da me trse

Omfg! Gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej gej Very Happy


bulletproof ::
jer kad te trse, mozhesh neshto i da nauchish od toga Wink

I sad samo recite da nije gej ! Sad
Nazad na vrh Ići dole
NukeR
Counter-Strike
Counter-Strike
NukeR


Broj poruka : 162
Godina : 31
Lokacija : Ivanjica
Datum upisa : 03.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimeUto Sep 11 2007, 00:11

definitivno smo dosli do zakljucka xD
Nazad na vrh Ići dole
https://threefingers.serbianforum.info
PLAYBoY
Gost




REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimeUto Sep 11 2007, 00:48

CrIss_AnGeL ::
a da ti igras samo sa najboljima oprosti za uvredu playboy ipak mi smo za tebe deca ma daj decko .... koliko ja znam od mog drustva iz cg niko nije cuo za tebe a imam drugove koji su u najacim klanovima !!!

ako si cuo za lobanju,bronx-a,psycho(ne momak iz rb mislim bivseg rb) itd

niko nije cuo za tebe tako da .....

nisi cuo za nas ok jbg Smile

toliko od mene ipak sam ja king king king

lol Smile

Sinovac ja nikad nisam cuo ni za jedan klan iz crne gore,a da valja,ja se potpisujem PLAYBoY zadnjih par meseci od kad sam ponovo poceo da igram cs,koji igram da ubijem dosadu kad blejim gajbi...A to li je neko cuo za mene ko je kad sam ja pocinjao da igram a on nije znao sta je komp to me bole racku...
Svaka vama cast ne znam samo sto si se osetio uvredjenim i cemu odbrameni mehanizam ako ste tako dobri i ostalo...ja se dokazujem u igri...
A TO DA MENE NIKO NE ZNA I DA JE NIKOG NE ZNAM RECI CU TI SAMO DA ZNAM SVE MOMKE IZ KALAN KOJI IDE U SIJETL NA SETSKO PRVENSTO(wcg 2007) "4glori.kgb" sa nijma sam jako dobar(sa hevenom,miletom malim zen-om ...ti za njih verovatno nikad nisi cuo) posto oni igraju momci PES a ja se tim bavim profesionalno pa cesto s njima opicim i kantericu,counter strike je igra ko ja predodrdjena da se igra i LAN-u a ovo preko neta to je vezbanje pucanja kretanja i reflexa ako si dobar na "mas" serveru ne znaci da bi se snasao u klanski...znam sve momke iz klanova u novom sadu,a najbolji drugar i bivsi klanski drugar sa svojm klanom je za malo otisao u Pariz 2006 na ESWC izgubili su u polufinalu od 4glory.kgb

Sad se opusti i uzivaj...pitaj te tvoje drugove za ove klanove i ove momke....i kakve ja veze imam sa crnom gorom pa de me zna neko odatle???

I da dodam da se ja profesonalno bavim pro evolution soccerom a ne cs-om al sam zavas sve pro Wink
Nazad na vrh Ići dole
bitj
Counter-Strike
Counter-Strike
bitj


Broj poruka : 124
Datum upisa : 05.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimeUto Sep 11 2007, 00:56

PLAYBoY ::
Sinovac ja nikad nisam cuo ni za jedan klan iz crne gore,a da valja,ja se potpisujem PLAYBoY zadnjih par meseci od kad sam ponovo poceo da igram cs,koji igram da ubijem dosadu kad blejim gajbi...A to li je neko cuo za mene ko je kad sam ja pocinjao da igram a on nije znao sta je komp to me bole racku...
Svaka vama cast ne znam samo sto si se osetio uvredjenim i cemu odbrameni mehanizam ako ste tako dobri i ostalo...ja se dokazujem u igri...
A TO DA MENE NIKO NE ZNA I DA JE NIKOG NE ZNAM RECI CU TI SAMO DA ZNAM SVE MOMKE IZ KALAN KOJI IDE U SIJETL NA SETSKO PRVENSTO(wcg 2007) "4glori.kgb" sa nijma sam jako dobar(sa hevenom,miletom malim zen-om ...ti za njih verovatno nikad nisi cuo) posto oni igraju momci PES a ja se tim bavim profesionalno pa cesto s njima opicim i kantericu,counter strike je igra ko ja predodrdjena da se igra i LAN-u a ovo preko neta to je vezbanje pucanja kretanja i reflexa ako si dobar na "mas" serveru ne znaci da bi se snasao u klanski...znam sve momke iz klanova u novom sadu,a najbolji drugar i bivsi klanski drugar sa svojm klanom je za malo otisao u Pariz 2006 na ESWC izgubili su u polufinalu od 4glory.kgb

Sad se opusti i uzivaj...pitaj te tvoje drugove za ove klanove i ove momke....i kakve ja veze imam sa crnom gorom pa de me zna neko odatle???

I da dodam da se ja profesonalno bavim pro evolution soccerom a ne cs-om al sam zavas sve pro Wink

Smorila sam se ;p Nisam mogla da prochitam x) Bilo kako bilo ja podrzhavam moje ortake x)
Nazad na vrh Ići dole
PLAYBoY
Gost




REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimeUto Sep 11 2007, 01:19

i ja podrzavam moje ortake Very Happy

Ortak je svetinja

poz
Nazad na vrh Ići dole
CrIss_AnGeL
Counter-Strike
Counter-Strike
CrIss_AnGeL


Broj poruka : 90
Godina : 34
Lokacija : Bar,CG ali sam SRBIN :)
Datum upisa : 04.09.2007

REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitimeUto Sep 11 2007, 01:28

cuo sam za te klanove !!! i za igrace zato brate dodji u cg pa ces videti likove koji igraju extra a ni ti sam ne znas ih tako nemoj mnogo da umisljas da si pro !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barani.user.co.yu
Sponsored content





REDBERET Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
REDBERET
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Three_Fingers :: Counter Strike - Three Fingers :: Klanovi-
Skoči na: