Three_Fingers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Three_Fingers

Forum CS klana
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 REDBERET

Ići dole 
+4
Nemanja-king
NukeR
bitj
CrIss_AnGeL
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
PLAYBoY
Gost




REDBERET - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 11 2007, 03:32

CrIss_AnGeL ::
cuo sam za te klanove !!! i za igrace zato brate dodji u cg pa ces videti likove koji igraju extra a ni ti sam ne znas ih tako nemoj mnogo da umisljas da si pro !!!


JA nisam reko da sam pro!Ja se profesionalno bavim Pro Evolution Soccer-om...ako vi u opste znate sta je pro!!!!????
Pro je kad zivis od toga!!!!!A ne ako si dobar ili losh igrac....


Kazem ti ja nisam rekao ni da ti ne znas da igras ni tvoj klan!!!!Vidim da nisi paljevina, a to mrzim....opusti se decko nisam ja ovde da bi sad ja ovde nesto glumio ludilo itd....samo sam rekao da vas ne znam samo to....nema ljutnje...
Ipak kako bi se ti osecao da ti neko kontrira ko ima 17 god a ti 21, pa ja sam igrao 2001 kad si ti imao 11 god...

Poz tebi i tvom klanu...i ako ste dobri kao sto kazete i kao sto drugi kazu drago mi je...sve najbolje...i d ajednom vidimo i nekog takvog iiz cg na wcg-u
Nazad na vrh Ići dole
CrIss_AnGeL
Counter-Strike
Counter-Strike
CrIss_AnGeL


Broj poruka : 90
Godina : 34
Lokacija : Bar,CG ali sam SRBIN :)
Datum upisa : 04.09.2007

REDBERET - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 11 2007, 14:06

ok je znam sta je pes brate igram i ja to cudo !!!

ali moji iz cg nisi nikad vidio i kladim se da mi dobili dosta klanova iz srbije znaci klan koji se nedavno raspao AZ(alkatraz) bio je jedan od jacih klanova u baru !!! sace se otvori igraonica pa ce imati adsl pa cu im reci da predloze protiv vas jedan cw pa ces da ih upoznas bolje !! toliko od mene Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barani.user.co.yu
NukeR
Counter-Strike
Counter-Strike
NukeR


Broj poruka : 162
Godina : 31
Lokacija : Ivanjica
Datum upisa : 03.09.2007

REDBERET - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 11 2007, 14:09

otisli ste u offtopic, ovo je tema za Red Beret
Nazad na vrh Ići dole
https://threefingers.serbianforum.info
PLAYBoY
Gost




REDBERET - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 11 2007, 16:52

CrIss_AnGeL ::
ok je znam sta je pes brate igram i ja to cudo !!!

ali moji iz cg nisi nikad vidio i kladim se da mi dobili dosta klanova iz srbije znaci klan koji se nedavno raspao AZ(alkatraz) bio je jedan od jacih klanova u baru !!! sace se otvori igraonica pa ce imati adsl pa cu im reci da predloze protiv vas jedan cw pa ces da ih upoznas bolje !! toliko od mene Smile

samo reci kad i gde...ja sa ovim mojim momcima slabo igram(Three_Fingers)...ovo je vise zajebancija...ali ako budu hteli da igraju pozvacu ja ove moje drugare oticicemo u Forum(igraonica u Bg-u) da bi svi sedeli jedni pored drugih i tabacemo se...

Poz
Nazad na vrh Ići dole
bulletproof
Counter-Strike
Counter-Strike
bulletproof


Broj poruka : 45
Datum upisa : 06.09.2007

REDBERET - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 12 2007, 01:08

E ajde u Petak u forum na notjnu Very Happy organizujem neko drushtvo da idemo da pikamo u petak posle shkole, onako nalazimo se u 7 na zelenjaku, pa idemo u forum da rezervishem sobu ili 2 izgleda da ce nas biti MNOGO, pa palimo na kalish da se zajebavamo i posle idemo u rumFo o5 Very Happy
Ajde razmisli pa da banemo da se iskuliramo.
Inache nije ovo klan iz Crne Gore, i nije ni bitno odakle je, osnovao sam ja sa josh 2 ortaka (Spook i josh jedan koji ne igra OnLine, znachi trebao je da bude LAN, mrzi me da kuckam). Ali o5 govorim da nije bitno Wink

Ali eto malo o nama:
Ja sam doshao na ideju da napravimo klan, trebalo nam je 3 dana. Prvo da smislimo tag, pa potpise, pa spray, pa ovo pa ono!
Pocheli smo da igramo na VOnLine serveru gde je Janko (play_2_frag) prvi trazhio da udje u klan, trebalo u je 2 dana da udje, jer je klan trebao da bude LAN kao shto sam gore negde napisao, ali eto preshli smo na OnLine igru i iskreno smo zadovoljni, drugi igrach je PSYCHO! I napokon dolazi eGZ3kut0r^^fiju^fitj. TO je bila prva petorka klana, dalje je primljen DmG. Secam se da sam ga 2 puta klao, a on je nosio tag |Need Clan|
Izgledao je i JESTE dobar igrach i zato sam ga i primio u klan, jer kad koljesh nekog ne mora da znachi da je taj neko noob!
Izmedju nas je bio dogovor da igrachi na krau nickova stavljaju "^^" mada su na zhalost neki zaboravili na to al nmvz...
Odigrali smo par CW-a, 5 ja mislim, od toga 4 izgubili :/ ali to o5 ne znachi da smo loshi nego jednostavno nam treba skill u klanskoj igri, to se inache deshava sa svim pochetnim klanovima, poboljshali smo nashu igru znatno vishe u zadnje vreme i planiram da zakazhem neki CW, mozhda ce te vi da budete na spisku, ko zna Wink

Pozdrav od Marka Todorica Wink
Nazad na vrh Ići dole
NukeR
Counter-Strike
Counter-Strike
NukeR


Broj poruka : 162
Godina : 31
Lokacija : Ivanjica
Datum upisa : 03.09.2007

REDBERET - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 12 2007, 01:36

moze sa nama xD


p.s. ovo mi je 100 post, bio bi red da vas castim sa po jednim headshotom lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://threefingers.serbianforum.info
PLAYBoY
Gost




REDBERET - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 12 2007, 01:52

bulletproof ::
E ajde u Petak u forum na notjnu Very Happy organizujem neko drushtvo da idemo da pikamo u petak posle shkole, onako nalazimo se u 7 na zelenjaku, pa idemo u forum da rezervishem sobu ili 2 izgleda da ce nas biti MNOGO, pa palimo na kalish da se zajebavamo i posle idemo u rumFo o5 Very Happy
Ajde razmisli pa da banemo da se iskuliramo.
Inache nije ovo klan iz Crne Gore, i nije ni bitno odakle je, osnovao sam ja sa josh 2 ortaka (Spook i josh jedan koji ne igra OnLine, znachi trebao je da bude LAN, mrzi me da kuckam). Ali o5 govorim da nije bitno Wink

Ali eto malo o nama:
Ja sam doshao na ideju da napravimo klan, trebalo nam je 3 dana. Prvo da smislimo tag, pa potpise, pa spray, pa ovo pa ono!
Pocheli smo da igramo na VOnLine serveru gde je Janko (play_2_frag) prvi trazhio da udje u klan, trebalo u je 2 dana da udje, jer je klan trebao da bude LAN kao shto sam gore negde napisao, ali eto preshli smo na OnLine igru i iskreno smo zadovoljni, drugi igrach je PSYCHO! I napokon dolazi eGZ3kut0r^^fiju^fitj. TO je bila prva petorka klana, dalje je primljen DmG. Secam se da sam ga 2 puta klao, a on je nosio tag |Need Clan|
Izgledao je i JESTE dobar igrach i zato sam ga i primio u klan, jer kad koljesh nekog ne mora da znachi da je taj neko noob!
Izmedju nas je bio dogovor da igrachi na krau nickova stavljaju "^^" mada su na zhalost neki zaboravili na to al nmvz...
Odigrali smo par CW-a, 5 ja mislim, od toga 4 izgubili :/ ali to o5 ne znachi da smo loshi nego jednostavno nam treba skill u klanskoj igri, to se inache deshava sa svim pochetnim klanovima, poboljshali smo nashu igru znatno vishe u zadnje vreme i planiram da zakazhem neki CW, mozhda ce te vi da budete na spisku, ko zna Wink

Pozdrav od Marka Todorica Wink

Pozdrav i tebi pre svega....Sad sam u nekoj frci oko sajma fudbala u Expo centru al mi se svidja ideja za okupljanje u Forumu.
A ovo sto si reko za klanje je ziva istina!!!!!Klanje je cista glupost ko je gledao demoe sa partijama njaboljih svetskih klanova pa i nasih dobrih klanova nek mi samo pokaze jedno klanje!velike ekipe i veliki igraci i kad imaju priliku za klanje ne mogu sebi piustiti taj luxuz,jeste to atraktivno i zanimljivo al je jako neefikasno,i moze da posnizi samo nekog koga to dotice...

Isao bi na nocno ali u subotu moram da sudim na Pes turniru na sajmu fudbala...jbg Crying or Very sad


poz i bice jos dana Wink
Nazad na vrh Ići dole
CrIss_AnGeL
Counter-Strike
Counter-Strike
CrIss_AnGeL


Broj poruka : 90
Godina : 34
Lokacija : Bar,CG ali sam SRBIN :)
Datum upisa : 04.09.2007

REDBERET - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 12 2007, 03:44

mare kolje kao lood i pro je za to Smile inace mare je king
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barani.user.co.yu
bitj
Counter-Strike
Counter-Strike
bitj


Broj poruka : 124
Datum upisa : 05.09.2007

REDBERET - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 12 2007, 15:44

bulletproof ::
E ajde u Petak u forum na notjnu Very Happy organizujem neko drushtvo da idemo da pikamo u petak posle shkole, onako nalazimo se u 7 na zelenjaku, pa idemo u forum da rezervishem sobu ili 2 izgleda da ce nas biti MNOGO, pa palimo na kalish da se zajebavamo i posle idemo u rumFo o5 Very Happy
Ajde razmisli pa da banemo da se iskuliramo.
Inache nije ovo klan iz Crne Gore, i nije ni bitno odakle je, osnovao sam ja sa josh 2 ortaka (Spook i josh jedan koji ne igra OnLine, znachi trebao je da bude LAN, mrzi me da kuckam). Ali o5 govorim da nije bitno Wink

Ali eto malo o nama:
Ja sam doshao na ideju da napravimo klan, trebalo nam je 3 dana. Prvo da smislimo tag, pa potpise, pa spray, pa ovo pa ono!
Pocheli smo da igramo na VOnLine serveru gde je Janko (play_2_frag) prvi trazhio da udje u klan, trebalo u je 2 dana da udje, jer je klan trebao da bude LAN kao shto sam gore negde napisao, ali eto preshli smo na OnLine igru i iskreno smo zadovoljni, drugi igrach je PSYCHO! I napokon dolazi eGZ3kut0r^^fiju^fitj. TO je bila prva petorka klana, dalje je primljen DmG. Secam se da sam ga 2 puta klao, a on je nosio tag |Need Clan|
Izgledao je i JESTE dobar igrach i zato sam ga i primio u klan, jer kad koljesh nekog ne mora da znachi da je taj neko noob!
Izmedju nas je bio dogovor da igrachi na krau nickova stavljaju "^^" mada su na zhalost neki zaboravili na to al nmvz...
Odigrali smo par CW-a, 5 ja mislim, od toga 4 izgubili :/ ali to o5 ne znachi da smo loshi nego jednostavno nam treba skill u klanskoj igri, to se inache deshava sa svim pochetnim klanovima, poboljshali smo nashu igru znatno vishe u zadnje vreme i planiram da zakazhem neki CW, mozhda ce te vi da budete na spisku, ko zna Wink

Pozdrav od Marka Todorica Wink

Mrsh Sad Nisi mene stavio da sam igrala ;p Ja sam bivshi igrach klana |RB|-a.. I sa njima sam od pochetka.. Ali eto, izgleda da to niko od njih ne poshtuje. Tj. i da poshtuju (Tj. Mare da poshtuje) verovatno bi i napisao da sam i ja nekada delila metkove sa njima.. Ali ok.. Nvm...

E sad shto se tiche tog oqpljanja.. Nadam se da ste svi chuli da Sasha (CrEEpInG_dEaTh ili CrIss_AnGeL) dolazi danas u Bg, na neodredjeno vreme. Pa sam ja mislila da mi to iskoristimo da bi se upoznali Wink Meni ovaj vikend odgovara da banem u Bg, mozhemo pozvati i PSYCHO-a Smile Ipak je i on deo "bande" Very Happy Pa eto da "pomerimo" onaj nash dogovor shto je trebao da se ostvari zimskog raspusta.. Treba iskoristiti priliq shto je Sale u Bg-u, jer ipak on ne mozhe dolaziti svaki dan u BG ! Mozhemo se dogovoriti na msn-u pre nego shto Salac ode Wink

Toliko od mene (napokon) -.-

With love, bitj Wink
Nazad na vrh Ići dole
CrIss_AnGeL
Counter-Strike
Counter-Strike
CrIss_AnGeL


Broj poruka : 90
Godina : 34
Lokacija : Bar,CG ali sam SRBIN :)
Datum upisa : 04.09.2007

REDBERET - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 12 2007, 16:29

fora je sto se meni cini da cu biti na jedan dan u bg ali nbt...ja za zimski sigurno dolazim tako da za zimski bi trebalo da se upoznamo Smile a za sad nista ne obecavam Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barani.user.co.yu
bitj
Counter-Strike
Counter-Strike
bitj


Broj poruka : 124
Datum upisa : 05.09.2007

REDBERET - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 13 2007, 14:05

CrIss_AnGeL ::
fora je sto se meni cini da cu biti na jedan dan u bg ali nbt...ja za zimski sigurno dolazim tako da za zimski bi trebalo da se upoznamo Smile a za sad nista ne obecavam Smile

Oke oke Smile Za zimski je vetj sve dogovoreno Smile Samo da se skontamo oko vremena i mesta.. Ono, ja nemam BLAGOG POJMA gde je shta u BG-u :S Tako da nznm kako tju se poqpiti :S Jedino da me Mare sacheka na 'buskoj Very Happy Mare tje biti srce pa tje me sachekati x) Tj. ne mora Mare, vetj bilo ko.. Ono, ko zna Bg i ko je iz Bg-a Very Happy Mada sve u svemu, dogovoritjemo se josh... Wink
Nazad na vrh Ići dole
PLAYBoY
Gost




REDBERET - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 25 2007, 18:20

Gledao sam vas klan kako igra na infernu protiv [Subliminala]....

Iskreno ne znam da li vam je to najjaca postava ali pokazana igra vam je jako slaba...Taktika vam je...tj taktiku nemate...mozda niste vi idividualno losi,ali ste kao tim jako slabi.


Poz momci


Poslednji izmenio dana Pet Sep 28 2007, 12:29, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
CrIss_AnGeL
Counter-Strike
Counter-Strike
CrIss_AnGeL


Broj poruka : 90
Godina : 34
Lokacija : Bar,CG ali sam SRBIN :)
Datum upisa : 04.09.2007

REDBERET - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET - Page 2 Icon_minitimePet Sep 28 2007, 10:14

PLAYBoY ::
Gledao sam vas klan kako igra na infernu protiv [Subliminala]....

Iskreno ne znam da li vam je to najjaca postava ali pokazana igra vam je jako slaba...Taktika vam je...tj taktiku nemate...mozda niste vi idividualno losi,ali ste ako tim jako slabi.


Poz momci

jbg nemamo taktike....ali rodjo ja sam te zamenio u jednom mecu igro sam za vas klan i ja i egze i mi smo vam vodili klan !!!tako da ste na inferno zgazili taj klan jer smo ja i egze smisljali gdecemo i kako sve u minutu smisljeno Very Happy tako da moramo samo da vezbamo taktike i to je to Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barani.user.co.yu
PLAYBoY
Gost




REDBERET - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET - Page 2 Icon_minitimePet Sep 28 2007, 12:31

CrIss_AnGeL ::
PLAYBoY ::
Gledao sam vas klan kako igra na infernu protiv [Subliminala]....

Iskreno ne znam da li vam je to najjaca postava ali pokazana igra vam je jako slaba...Taktika vam je...tj taktiku nemate...mozda niste vi idividualno losi,ali ste ako tim jako slabi.


Poz momci

jbg nemamo taktike....ali rodjo ja sam te zamenio u jednom mecu igro sam za vas klan i ja i egze i mi smo vam vodili klan !!!tako da ste na inferno zgazili taj klan jer smo ja i egze smisljali gdecemo i kako sve u minutu smisljeno Very Happy tako da moramo samo da vezbamo taktike i to je to Very Happy

Ok...hvala sto si me menjao...a ako ocete mozete da igrate protiv naseg klana u full sastavu na infernu pa da vidite sta je taktika....

Ako ste za mec samo recite?

Poz
Nazad na vrh Ići dole
CrIss_AnGeL
Counter-Strike
Counter-Strike
CrIss_AnGeL


Broj poruka : 90
Godina : 34
Lokacija : Bar,CG ali sam SRBIN :)
Datum upisa : 04.09.2007

REDBERET - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET - Page 2 Icon_minitimePet Sep 28 2007, 14:24

ma kad hoces cu te menjati nije problem Very Happy
nego brate nisam lider ne pitam se a klan nam se razdvaja na dva dela na rb1 i rb2 pa polako da se dog oko svega pa cemo i igrati Very Happy
toliko Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.barani.user.co.yu
KnoT
Counter-Strike
Counter-Strike
KnoT


Broj poruka : 2
Godina : 38
Lokacija : in the shadow of maggots
Datum upisa : 24.09.2007

REDBERET - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 17 2007, 01:42

PLAYBoY ::
Kad ja utreniram ove moje klince nema vam spasa.


Poz Wink


koga ti da utreniras???? hahahahah qme pa ti prvo moras sebe a posle ostale zastarela smo mi garda CS beogradske scene Smile rofl....jeli qme kad tjemo da se igramo u mrezhi da te odeljem jos koji put? Razz
Nazad na vrh Ići dole
PLAYBoY
Gost




REDBERET - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 20 2007, 02:20

KnoT ::
PLAYBoY ::
Kad ja utreniram ove moje klince nema vam spasa.


Poz Wink


koga ti da utreniras???? hahahahah qme pa ti prvo moras sebe a posle ostale zastarela smo mi garda CS beogradske scene Smile rofl....jeli qme kad tjemo da se igramo u mrezhi da te odeljem jos koji put? Razz

Vidi ga ovaj????

Igramo kad cim budem mogli obojica i ima da snimam demo i da ga okacim na forum Cool

Poz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





REDBERET - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: REDBERET   REDBERET - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
REDBERET
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Three_Fingers :: Counter Strike - Three Fingers :: Klanovi-
Skoči na: